O firmie

O nas

Dolnośląska Giełda Nieruchomości jest firmą świadczącą profesjonalne usługi pośrednictwa w transakcjach na rynku nieruchomości.

Posiadamy licencję zawodową pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami „DOSPON”.

Decyzje związane z nieruchomościami wymagają rzetelnej wiedzy, znajomości uwarunkowań rynkowych oraz zmieniającego się prawa, dlatego też naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie transakcji na rynku nieruchomości, doradztwo w przygotowaniu i realizacji inwestycji oraz pomoc w uzyskaniu kredytów budowlanych i hipotecznych.

Specjalizujemy się w obsłudze transakcji na nieruchomościach mieszkaniowych, handlowych, usługowych, biurowych, przemysłowych oraz terenów pod inwestycje mieszkaniowe, jak również komercyjne.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów specjalizujemy się w pozyskiwaniu konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta.

Chcąc zapewnić skuteczną obsługę klienta korzystamy z własnej bogatej bazy danych o nieruchomościach oraz współpracujemy z  firmami obsługującymi rynek nieruchomości z Dolnego Śląska i Polski. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości.

Dlaczego my?

PROFESJONALNIE DORADZIMY NAJLEPSZE DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

NASZE WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W NIERUCHOMOŚCIACH TO BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ TRANSAKCJI

ZNALEZIENIE KREDYTU POZWALAJĄCEGO ZAOSZCZĘDZIĆ TWOJE PIENIĄDZE TO NASZ CEL

Jesteśmy członkiem

Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Jesteśmy członkiem

Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości – DOSPON