Kontakt

DOLNOŚLĄSKA GIEŁDA
NIERUCHOMOŚCI
59-220 Legnica, ul. Czarnieckiego 28

tel. 76 854 51 50
tel. 509 852 980, 506 112 780
www.dgn.com.pl
biuro@dgn.com.pl


masz ofertę?, zadzwonimy - kliknij i dowiedz się więcej

Należymy do

O firmie

 Dolnośląska Giełda Nieruchomości  jest firmą, w której nasi wyspecjalizowani pracownicy świadczą profesjonalne usługi pośrednictwa transakcji na rynku nieruchomości. 
 Posiadamy licencję zawodową upoważniającą do świadczenia usług w sektorze nieruchomości. Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "DOSPON".

 Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży oraz najmu-wynajmu.
 W związku z tym , iż decyzje związane z nieruchomościami wymagają rzetelnej wiedzy, znajomości uwarunkowań rynkowych oraz zmieniającego się prawa, naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie transakcji na rynku nieruchomości, pomoc w przygotowaniu i realizacji inwestycji oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytów budowlanych i hipotecznych.

 Specjalizujemy się w obsłudze transakcji na nieruchomościach mieszkaniowych, handlowych, usługowych, biurowych, przemysłowych oraz terenów pod inwestycje mieszkaniowe, jak również komercyjne.

 Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów specjalizujemy się w pozyskiwaniu konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta. 

 Chcąc zapewnić skuteczną obsługę klienta korzystamy z własnej bogatej bazy danych o nieruchomościach oraz współpracujemy z  firmami obsługującymi rynek nieruchomości z Dolnego Śląska i Polski. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości.